Yürek Yakan Sözler

Güzel sözler sitemizde her zaman paylaştığımız sevgiliye güzel sözler yazımızdan farklı olarak sevgiliye gönderebileceğiniz yürek yakan sözler bulabilir ve facebook, instagram, tumblr gibi sosyal medya alanlarında paylaşabilirsiniz.

Yokluğunla savaşmaya başladığımda yenebileceğimi düşünüyordum fakat inan bana hayatta aldığım en acı mağlubiyet oldu!

“Ben sana dünyaları veremem belki ama sahip olduğum tüm dünyayı verebilirim.”

En derin hislerimden vur beni. Sesim çıkarsa namerdim. Şerefisizlikten uzak sev beni. En saf duygularla severim.

Ben her gün uyumadan önce, rüyamda seni görmek için dua ederdim. Dualarım hiç kabul olmazdı. Başta anlamasam da şuanda çok iyi anlıyorum; değmezmişsin.

Yanlış insanlarla olmaktansa yalnız olmayı tercih ediyorum.

Bazı kişilerin üstüne titrersin üzülmesinler diye, fakat bunlar senin titremeni üşümene vururlar. Ve buz parçası gibi kırıp atarlar gönlünüzü.

Tutmayacağın sözlü söylemeyecek, vermiyorsan sevgiyi karşındakine kalbine koymayacaksın ve sevemiyorsun bir kişiyi kalbine seni almasına izin vermeyeceksin.

Bana sakın yüreğimdesin deme, çünkü bilirsin kalabalıktan hoşlanmam. Ve şunu da çok iyi bilirsin ki o kadar işlek yerlere ben uğramam.

“Bu saatten sonra gelsen de bir faydası yok. Asla eskisi gibi olamayız. Kimi istiyorsan ona git, onunla yaşa, onunla mutlu ol. Kurduğum düzeni bozmana izin veremem. Yalnızlık ve ben çok iyi anlaşıyoruz.”

Yürek yakan sözler yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz can acıtan sözleri sizlerle paylaşmaya çalıştık, daha fazlası için http://www.eguzelsozler.com/kapak-sozler/ yazımıza göz atabilirsiniz.

One Reply to “Yürek Yakan Sözler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir